אספקת גז

חברת דלק איתן מתפתחת, מתרחבת ומשתנה יחד עם לקוחותיה ומתאימה את שירותיה למצב על הכביש. לאחרונה, יותר ויותר רכבים מתקינים מערכות גז ונוטשים את מנועי הדיזל והבנזין במטרה לחסוך כסף וכמובן לשמור על איכות הסביבה. דלק איתן מיישמת את החזון של בעלי מנועי הגז ומנסה יחד איתם להגיע למחירים אטרקטיביים והנחות משמעותיות גם באספקת הגז. בכך דלק איתן מבטיחה חסכון משמעותי והסתגלות מהירה למנוע החדש. הצטרפו עכשיו לכוח הקנייה עם דלק איתן וגם אתם תוכלו לחסוך כפליים ולהנות מתנאים נוחים מול חברות הדלק.

מילוי גז

היתרון המשמעותי ביותר של הסבת הרכב למערכת הגז הנו החסכון הכספי. ניתן לחסוך יותר מ- 50% בהוצאות על טיפולים, דלק ותחזוקה שוטפת. מעבר ליתרון הכלכלי, חשוב לציין כי רכב המונע על גז, פולט פחות חומרים מזהמים ממנועי בנזין או סולר, הן במהלך התדלוק עצמו וכן בזמן הנסיעה.

סוגי רכבים מתאימים לגז

ניתן להתקין מערכת גז לכל רכב משנת 95, עם מנוע בנזין ועד 4500 סמ"ק. ההתקנה נעשת במהירות וביעילות, וניתן להתחיל לנסוע על הרכב כבר באותו יום. רכב המונע על גז שקט יותר ממנועים אחרים, בטיחותי יותר, ידידותי יותר לסביבה ובעל טווח נסיעה גדול יותר.

הבדלים בין גז לדלק וסולר

ההבדלים העיקריים בין הגז לבין סוגי דלקים אחרים נוגעים בתחום זיהום האוויר וההוצאות על בלאי החלפים שמתגמדות לעומת מנועי גז. תחנות תדלוק קיימות ברחבי הארץ, וגם אם עברת נסיעה ללא תחנה כזו באמצע הדרך, תמיד ניתן בלחיצת כפתור לעבור בין המערכות ולנסוע על מנוע הבנזין שלך.

5 יתרונות

  • כ80% פחות זיהום אוויר עם גז ידידותית לסביבה.
  • בלאי נמוך של צינורות הפליטה וראשי מנוע המונעים בגז.
  • הפחתת תדירות טיפולים לרכב.
  • קילומטרים לליטר בהספק שווה למנוע בנזין.
  • חלופה זולה יחסית לבנזין וסולר.
דלק איתן